1. משלוח חברתי מרוכז
  הדואר וחברות המשלוחים אינם מסוגלים לטפל במשלוח שתילים. גם אם היו מסוגלים, המחיר היה גבוה מאד ולא כדאי. כדי לספק את השתילים במצב טוב ובמחירי משלוח נמוכים, אנחנו מפעילים הובלה שלנו בשיטה של משלוח מרוכז.
  אנחנו מרכזים הזמנות לפי אזורים, וכאשר מצטבר מינימום הזמנות מסויים שמצדיק את הוצאת המשלוח – אנחנו מוציאים את המשלוח לכל הלקוחות באזור. ברוח התקופה אפשר לקרוא לזה “משלוח חברתי”.
  כך אנחנו יכולים להציע מחירי משלוח נמוכים או חינם, בהתאם לגובה ההזמנה. מצד שני, בשיטה זו אין באפשרותנו לספק לכל קצוות הארץ, ואין באפשרותנו לקבוע מראש את יום האספקה.
 2. משלוח פרטי “ספיישל”
  אפשר להזמין גם משלוח פרטי. יש ליצור עימנו קשר לבדיקה האם אפשרי, מועד ועלות (1,000-2,000 ש”ח תלוי בכמות השתילים ויעד האספקה).
 3. אזורי המשלוחים
  דרום: עד קו עוטף עזה – באר שבע – חבל לכיש.
  צפון: עד קו ראש הנקרה – צפת – ראש פינה – קצרין – סובב כנרת.
  מזרח: עד קו חבל לכיש – ירושלים – מודיעין – אריאל – אורנית, צומת מגידו, בית שאן.
  מחוץ לאזורים אלה יש לבדוק איתנו (בוואטסאפ, אימייל, טלפון) אפשרות משלוח, ונשתדל למצוא פתרון.
 4. דמי משלוח
  לכל הזמנה יתווספו דמי משלוח, שיוצגו בשלב סיכום ההזמנה ולפני שלב התשלום:
  הזמנה עד 599 ש”ח – דמי משלוח בסך 200 ש”ח.
  הזמנה בסך 600-1,499 ש”ח – דמי משלוח בסך 150 ש”ח.
  הזמנה בסך 1,500 ש”ח ומעלה – משלוח חינם.
  מחוץ לאזורי המשלוחים, כאמור אם יתאפשר, נחייב בנפרד תוספת בסך 3 ש”ח לק”מ.
 5. שתילים שאינם כלולים במשלוח
  סוגי שתילים מסויימים במידת XL  לא נכנסים בעגלת ההובלות שלנו. באחריות הלקוח לדאוג להובלת שתילים בגודל זה. כדאי לבדוק איתנו מה גודל השתילים, מכיון שלפעמים נדרשת משאית עם רמפה או מנוף.
 6. ביטול הזמנה מצד הלקוח/ה
  במקרה של ביטול הזמנה עד יום עבודה אחד לפני המשלוח – ינתן זיכוי על ההזמנה ודמי המשלוח לפי החוק להגנת הצרכן.  .
  במקרה של ביטול הזמנה ביום המשלוח, או אי קבלת ההזמנה מהשליח – ינתן זיכוי על השתילים בלבד, אך לא על דמי המשלוח.
 7. ביטול הזמנה מצד המשתלה
  לעיתים קורה שלא ניתן לשלוח הזמנה, אם עקב חוסר בשתיל שהוזמן ואם בגלל שיעד המשלוח נמצא מחוץ לאזורי המשלוחים שלנו. במקרה זה ניצור קשר עם הלקוח/ה ונציע שתיל מסוג אחר או משלוח לכתובת חלופית, או איסוף עצמי (בזיכוי דמי המשלוח), או ביטול ההזמנה (וזיכוי מלא).
 8. זמן אספקה
  אנחנו מתחייבים לאספקה תוך 14 ימי עבודה. בדרך כלל אנחנו מספקים עד שבוע אבל לא יכולים להתחייב לזה.
 9. תאום מועד המשלוח
  אין לנו אפשרות לתת תחזית למועד משלוח מדוייק. אנחנו משתדלים להודיע יום לפני האספקה. בכל מקרה, כאשר השליח יוצא לדרך הוא מתקשר למסור זמן הגעה משוער.
 10. מקום הורדת השתילים
  מחיר המשלוח כולל את הבאת השתילים עד הכניסה לחצר הבית או הבניין. בדרך כלל השליח יסכים להכניס את השתילים לחצר, או להעלות אותם לדירה בתנאי שיש מעלית וחניה פנויה.
 11. בקשות מיוחדות מהשליח – אינן באחריות המשתלה
  בקשות לשרותים נוספים מהשליח, בין כטובה ובין בתשלום, כגון הכנסת שתילים לחצר מרוחקת ו/או שהגישה אליה במדרגות, או העלאת שתילים לדירה ללא מעלית או כאשר אין חניה פנויה, או עזרה בשתילה – המשתלה אינה קשורה לשרותים אלה ואינה אחראית להם ולתוצאותיהם.
 12. איסוף עצמי
  ניתן לבחור באיסוף עצמי מהמשתלה, ללא עלות. ניתן להגיע למשתלה בשעות הפעילות הרגילות. אנחנו יכולים לשמור שתילים שהוזמנו עד שבועיים מיום ההזמנה. מעבר לזה אנחנו לא יכולים להתחייב. בכל מקרה, לפמי ההגעה כדאי לפנות אלינו בוואטסאפ ולבדוק שאכן יש שתיל מוכן.